تبلیغات
سائلین - خاطرات انسانها

خاطرات انسانها

بسم الله الرحمن الرحیم

رفقا سلام ، بذارید حرفامو با یک سوال شروع کنم : تا به حال به آدم های اطرافمون نگاه کردید ؟ هیچ دقت کردید که چرا بعضی از اونها خیلی محبوب هستند و جایگاه بالایی دارند ؟

اون آدم ها از جنس خودمان هستند ، مانند ما راه میرن ، مینشینند  میخوابند و ... اما وقتی توی زندگیشون میریم انگار از ما کیلومترها فاصله دارند و شاید دست نیافتنی باشند . اما واقعا اینطور نیست ! اونها مثل ما هستند و رسیدن به اونها همت میخواد که خدا به همه ما این همت رو داده فقط ما باید اون رو به کار بگیریم . به فکرم رسید که راجع به اون آدمهایی که به نظر ما دست نیافتنی هستند چند خط بنویسم ، شاید به این نتیجه رسیدیم که ما هم میتوانیم مثل اونها بشیم . پس بیایید به هم قول بدیم که حرفها و اعمال اونها رو الگو قرار بدیم تا شاید ما هم به جایی رسیدیم که دیگران بخواهند رفتار ما رو الگوی خودشون قرار بدن . انشاالله .

توضیح سائل : متن فوق مقدمه ای است به قلم یک سائل برای موضوع جدید (( خاطرات انسانها ))  که با همت ایشان به موضوعات وبلاگ اضافه شده . این موضوع با محور خاطرات علما هست که دیگران نیز میتوانند در آن شرکت کنند . به نوبه خودم از ایشان تشکر میکنم . انشاالله در کارهایشان موفق باشند .

پست های این موضوع فعلا سه شنبه ها ساعت 10 صبح به روز میشود .

موضوع: خاطرات طلبگی،
برچسب ها: خاطره، جداب، ته موضوع، علما، انسانها، داستان، داستانک، داستان کوتاه، متن، دست نوشته، دل نوشته، موضوع جدید، نیو، الگو، مد، مدل،
[ جمعه 18 اسفند 1391 ] [ 02:00 ق.ظ ] [ محفل سائلین ]