تبلیغات
سائلین - بالاخره سیاست !

بالاخره سیاست !

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
بالاخره تصمیم گرفته شد که در این وبلاگ نیز مطالبی حول و حوش سیاست معظم قرار گیرد . البته برخی معمولا تا نام سیاست را میشنوند میترسند ! نترسید ! سیاست هم یک شان از شئون زندگی ما است . اما شانی سخت و دشوار . ببینید کار به کجا رسیده که  خود خدا وارد میدان شد و رهبر و امام و رئیس تعیین کرد .
بماند .
اما یه توضیحی همین اولین پست باید بدم .
توضیح اینکه : در این وبلاگ اگر خدا بخواهد بنا داریم به بررسی مبانی و اصول سیاسی که یک شیعه دوازده امامی باید داشته باشد بپردازیم .
پس فعلا کاری به مصادیق نداریم و درگیر رد یا تایید کسی نمیشویم . مگر جایی که خیلی تابلو باشد ! ملاک تابلو بودن هم وجدانمون هست خدایی .
البته این به این معنا نیست که نظری راجع به شخصی یا سازمانی یا نهادی یا روزنامه ای یا هر جای دیگر  نداریم ، بلکه بالعکس به وقتش پنبه آنها را نیز حلاجی میکینم ! اما اینجا و تو این وبلاگ اول باید با مبانی سیاسی خودمان آشنا شویم ، بعد با این مبانی راجع به اشخاص قضاوت کنیم .
 اما باز تاکید میکنم فعلا قصد ورود به مصادیق نداریم مگر آنجایی که خیلی تابلو باشد یا خیلی .....   .
حتما با نظرات و مطالب خودتون کمکم کنید و راهنمایی .
فرمانده میدان سیاستت رو بشناس .

به فرمانده سیاسیمون میسپارمت .

موضوع: اصل سیاست !،
برچسب ها: وبلاگ سائلین هم وارد سیاست شد، همه چیز راجع به سیاست، سیاست علوی، سیاست دینی، دین و سیاست، مقاله سیاسی، تحلیل سیاسی، انتخابات ریاست جمهوری، فرمانده سیاسی، مبانی سیاسی تشیع، حوادث سیاسی،
[ یکشنبه 22 اردیبهشت 1392 ] [ 11:28 ب.ظ ] [ محفل سائلین ]