تبلیغات
سائلین - خوش به حال قطره های دریا 2

خوش به حال قطره های دریا 2

یا رب رمضان
سلام دوستان ، نماز و روزه ها قبول باشه . انشاالله که اجر مجاهد فی سبیل الله رو برده باشیم . امروز روز قدس و ما هم که خواهان آزادی قدس ، برای دفاع از آرمان قدس رفتیم راهپیمایی . اولش که رفتیم خیلی خلوت بود . گفتیم چرا کسی نیومده ؟ غافل از اینکه برعکس هر سال امسال قبل از شروع مراسم رفته بودیم !!! نه که هر سال دیر میرفتم و از اول با یک جمعیت زیاد روبرو بودم ، امسال که قبل از شروع مراسم رفتم جمعیت زیادی ندیدم ، گفتم شاید برای گرمی خیلی زیاد هوای قم باشه ! آخه قم خیلی گرمه . اما بعد که مراسم رسما شروع شد و هر چه زمان به پایان اون نزدیک میشد همینطور جمعیت بود که می آمد . مخصوصا که آخر مراسم مصادف بود با شروع نماز جمعه . نماز جمعه هم که کلی فضیلت داره اللهم الرزقنا . البته من  دیگه نماز نموندم و اومدم !!!
یک نکته یادم اومد که بگم : اگه یک خبر نگار ناجنس غربی یا همین ایرانی خودمون که آدم نیست  که البته کم هم نیستند اول مراسم چندتا عکس زمینی و هوایی و زیرزمینی !!! میگرفت میتونست حسابی اسرائیلی ها و تلویزیونهای وابسته شون مثل بی بی سی و ... رو خوشحال کنه و احتمالا اونها از شکست آرمان فلسطین در ایران سخنرانی ها بسازند و مستندها و کلیپ ها و ترانه ها و قطع نامه ها و تحریم ها و ... و کلی خوشحال بشن که کارهاشون جواب داده . چون عکس هایی که از مراسم ارسال شده بسیار بسیار نسبت به سال های قبل خلوت تر هست . البته در ساعت های اولیه و قبل از شروع مراسم ، غافل از اینکه مراسم با شکوه و عظمت خاصی برگزار شد و با بسیاری از مردم که دهان روزه و در گرمای قم اومدن که بگن ما هستیم .
به خاطر همینه که عکاس ها میگن : عکس دروغ میگه ! چون عکس برای یک لحظه است و قبل و بعدش معلوم نیست .
حالا از این دروغ ها چقدر میبینید . بسیار زیاد . از مهمترین موارد این دروغ میتونم به سال 88 اشاره کنم .
 اگه خود عکس واقعی باشه و دستکاری نشده باشه بسیار میتونه فریبنده باشه  و دروغ گو به خاطر همون خاصیت لحظه ای بودن ، اضافه کنید به این مقوله نرم افزارهای ایجاد تغییر در عکس و هزاران تصویر موجود . چه شود . یادم نمیره که بی بی سی دروغ گو یک عکس از قمه زنی یکی از کشورهای عربی رو یک کم دستکاری کرد و زنی با سر خون آلود را نشان داد و گفت در تهران ماموران حکومت این کار را کرده اند . بعد که اصل عکس رسانه ای شد و همه به دروغ بودنش پی بردن اصلا ککش هم نگزید و انگار هیچ اتفاقی نیافتاده به فریبش ادامه داد .
بعضی از بیننده های این رسانه اگر کمی فقط کمی حافظه داشته باشند میتونند بسیار موارد از این دست رو نام ببرن . اما چرا باز هم پای یک همچین چیزی میشینن الله اعلم . !
بگذریم که این شرح غصه حالا حالا ها ادامه داره .
امروز خیلی باحال بود ...
روزه و گرما و شعار  ...
حیف که عکس و فیلمی برای شما نگرفتم ، اما میتونید در سایر خبرگزاری ها ببینید .
یادمون باشه که قطره های دریا با باهم بودن هستند که قدرت تخریب دشمن و محبت به دوست رو دارن . بیاید مثل قطره های دریا باهم باشیم .
به فرمانده دریا دلمون میسپارمتون .

موضوع: خوش به حال قطره های دریا،
برچسب ها: راهپیمایی روز قدس، جمعیت کم، کسی نیامد؟، چند نفر آمدند، شلوغ بود، آمان قدس، اسرائیل، اسرائیل نابود شد، امروز آمریکا شکست خورد، تحریم، عکس ها دروغ میگویند، سیاست، اصل سیاست، راهپیمایی آخوندی، دروغ های 88، عکس ها و فیلم های 88، عکس 88، تظاهرات، راهپیمایی، روحانی ها، بی بی سی، غربی ها، عرب ها، قمه زنی، هیئت،
[ جمعه 11 مرداد 1392 ] [ 06:56 ب.ظ ] [ محفل سائلین ]